Wspieram

Jeśli jesteś właścicielem ogrodu który chcesz zaprezentować publiczności, weź udział w „Dniach Otwartych Ogrodów”. Zaproponuj dzień lub dni i godziny kiedy ogród wygląda najpiękniej i zgłoś go do nas. Prześlij kilka zdjęć aby zachęcić zwiedzających a dokładną datę i adres prześlij na 2 tygodnie przed otwarciem. Kiedy goście przyjadą podziwiać Twój ogród zbieraj (sam lub z pomocą wolontariuszy) datki na Fundację Ogrody dla Zdrowia i przelej je potem na konto Fundacji.
Zostań regularnym darczyńcą. Dzięki Twoim comiesięcznym wpłatom program stypendialny będzie mógł planować ilu studentów dostanie fundusze na dalszą naukę. Aby wesprzeć program wystarczy uruchomić na swojej karcie płatniczej przelew cykliczny on-line lub ustawić stałe zlecenie na swoim koncie bankowym.

Numer konta Fundacji

Zbiórka na pomagam.pl

Zachęcamy do wsparcia fundacji poprzez zbiórkę na portalu pomagam.pl